Twoje-tekstylia - ręczniki, kołdry, pościel, poduszki


Dywaniki
Dywaniki
Brak produktów w tej kategorii

Każdy z nas ceni sobie komfort, przytulność i ciepło, przede wszystkim w łazience. W łazience najczęściej na podłodze są kafelki, gres, terakota. Jest to zimne podłoże i nieprzyjemne dla stóp. Taką zimną podłogę trzeba ocieplić. Idealne do tego są dywaniki łazienkowe. Dzięki wielkiemu wyborowi dywaników wkomponować można je w wystrój łazienki, dopasowując do aranżacji, kolorystycznie dopasowując do panujących kolorów czy wzorów a także gustu i preferencji.

Dywaniki łazienkowe praktyczne i ozdobne.

Dywaniki w łazience goszczą już od wielu lat. Przede wszystkim służą jako ciepły chodniczek pod nogi, zwłaszcza bose. Bardzo nieprzyjemnie jest stanąć na zimną podłogę zaraz po wyjściu z kąpieli. Ponad to dywanik łazienkowy pełni rolę ochronną podłogi przed zamoczeniem jej po kąpieli. Oprócz praktycznej funkcji dywaniki łazienkowe są elementem ozdobnym każdej łazienki. Czynią ją ciepłą i przytulną. Dopasowane kolorystycznie do wystroju łazienki, do akcesoriów, ręczników tworzą harmonię i niezwykłą elegancję.

Kształty dywaników łazienkowych

Każda łazienka jest inna, mają różne kształty, wielkości. Dlatego też dywaniki łazienkowe różną się również pod względem kształtu i rozmiaru. Dywaniki łazienkowe okrągłe, mają kolisty kształt. Bardzo ładnie wyglądają w dużej, przestronnej łazience. Są z frędzlami lub gładkie, jednobarwne lub we wzory. Dywaniki łazienkowe kwadratowe również będą bardzo dobrze wyglądać w dużej łazience ale i w tych mniejszych można je położyć na podłogę. Zwłaszcza, że są w różniej wielkości. Pozwoli to idealnie dopasować. W małych łazienkach często wystarczy jeden dywanik, który będzie jednocześnie pod toaletą, umywalką i prysznicem. Dywaniki łazienkowe prostokątne podobnie jak kwadratowe mogą być tymi jednymi, uniwersalnymi, położone pod wszystkie sanitariaty .

Dywaniki łazienkowe komplety idealne do dużych łazienek

Dostępność dywaników łazienkowych jest bardzo duża. Wybierać można z pośród kształtów, rozmiarów, tkaniny. Komplet można stworzyć z pojedynczych sztuk ale i zakupić można kilka dywaników w jednym komplecie. W skład kompletu wchodzi dywanik na podłogę, dywanik pod WC oraz na WC. Taki zakup jednorazowy jest wielkim ułatwieniem. Łazienka zostanie upiększona i ocieplona, zrobi się jeszcze bardziej komfortowa. Do małych łazienek nadadzą się komplety 2 elementowe lub pojedynczy, większy, który położony będzie pod wszystkie sanitariaty.

Jak dbać o dywanik łazienkowy

Dywaniki są wykonane z różnych materiałów. Może je prać w pralce, ne tracą swego piękna. Niektóre dywaniki są miękkie i jedwabiste, niektóre mają długie włosie, jeszcze inne przypominają chodniczek. O wszystkie dba się jednakowo. Zapewni to prawidłowe utrzymanie czystości i higieny w łazience. Klasyczne, eleganckie, nowoczesne. Kolorowe, jednobarwne, w wzory geometryczne, kwiaty, stopy. Wybór ogromny, wszystkie piękne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprzedajemy towar tylko renomowanych firm

Ten sklep wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.Zamknij