Twoje-tekstylia - ręczniki, kołdry, pościel, poduszki


Prześcieradła
Prześcieradła

Przysłowie " jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" jest niezwykle prawdziwe. Sen to najważniejsza funkcja, którą musimy regularnie regenerować. Nie damy rady poprawnie funkcjonować, kiesy się nie wyśpimy. Czynników, które wpływają na dobry sen jest wiele. Jednym z nich jest pościel, a dokładnie mówiąc prześcieradło. Ono odpowiedzialne jest za równe posłanie. Niewygodnie jest spać na prześcieradle, które się zsuwa, plącze w nogi czy jest brzydkie.

Czyli " jak sobie pościelesz ..." - zadbaj o łóżko

Dobranie odpowiedniego prześcieradła nie jest trudne ale ważne. Na rynku i w naszym sklepie twoje-tekstylia.pl jest duży ich wybór.
Według upodobania, wygody możemy wyposażyć się w prześcieradło z gumką. Takie  bardzo dobrze trzyma się na materacu, nie zsuwa się, nie zagina. Jest zawsze równe. Są to najwygodniejsze z dostępnych prześcieradeł pod względem zakładania go i używania. Prześcieradła z gumką są z rożnych tkanin. Jersey, frotte, bawełna - to najpopularniejsze. Gama kolorystyczna jest tak duża, że bez problemu znajdziemy nawet nie tyle swój kolor co odcień koloru.
Oczywiście wciaż popularne i dostępne są prześcieradła tradycyjne, bez gumki. Również z jerseyu, frotte, bawełny i płótna. T prześcieradła trzeba częściej poprawiać by równo przykrywały materac ale zdecydowanie łatwiej prasuje się je. Dostępne są również w wielu kolorach.

Estetyczne łóżko

Teoretycznie spać może wszędzie i jako tako się wyspać. Jednakże, jak miło się śpi w harmonii, estetyce. Tak, takie może być i Twoje łóżko. Nie jest to sprawa skomplikowana. W naszym sklepie dostępne są prześliczne komplety pościeli, do których można dopasować prześcieradło. Dzięki dużemu wyborowi kolorów z łatwością dopasujemy do pościeli tworząc wszystko w tych samych kolorach lub robiąc kontrast.
Podobnie jest z wielkością. Jest 5 podstawowych rozmiarów łóżek i co za tym idzie prześcieradeł, czyli 90x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x220
Idealnie dopasowane prześcieradło pozwoli uniknąć zagnieceń i "bałaganu" w łóżku. Nie będzie trzeba każdorazowo przed położeniem się spać poprawiać prześcieradła.
Pozwoli to na efektywny sen, uniknięcie dyskomfortu co zaowocuje uczuciem wyspania się.
Łatwość prania i prasowania prześcieradła pozwoli na utrzymanie czystości i higieny. Prać można nawet w wysokich temperaturach. Dzięki temu usuniemy palmy i roztocza. Pościel będzie świeża i czysta. Podnosi to oczywiście komfort spania.
Bardzo ważne jest takie czyszczenie dla alergików. Prześcieradło nawet często zmienianie i prane nie traci swego kształtu, materiał się przeciera się  nawet podczas długoletniego korzystania.

Nie trać czasu, zadbaj o sen

Jeżeli już wiesz, że musisz kupić odpowiednie prześcieradło to nie zwlekaj. Dobry sen jest niezwykle ważny i nie pozwól go sobie zakłócać.
Wybierz odpowiednie dla siebie prześcieradło i zakup je w twoje-tekstylia.pl
Oprócz gwarancji, że nasze prześcieradła są bardzo dobre gatunkowo to jeszcze zapewniamy, że  przyczynią się do wysokiej jakości snu.

 

Sprzedajemy towar tylko renomowanych firm

Ten sklep wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.Zamknij