Twoje-tekstylia - ręczniki, kołdry, pościel, poduszki


Narzuty
Narzuty

Narzuty służą do przykrywania łóżka, łóżeczka dziecięcego, kanapy lub fotela. Zadaniem narzuty jest ochrona mebla przed zabrudzeniem. Przykrywając go narzutą zabezpieczamy przed zaplamieniem czy zakurzeniem. Niejednokrotnie narzuta stanowi wystrój wnętrza, jest dodatkiem do aranżacji, elementem zdobniczym. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, pozwolą na zakup narzuty idealnej, dopasowanej w 100 %

Duży wybór to łatwość zakupów

W swej ofercie posiadamy ogromny wybór rożnych narzut. Nie każdą możemy wszędzie położyć, każda ma inne przeznaczenie. Ze względu na wykonanie podzielić możemy na narzuty z satyny, dwustronne, polarowe, bawełniane. Każda z nich jest w innej tonacji, w kolorach jednolitych, wzorach geometrycznych, z elementami miasta lub bardziej tradycyjne, w kwiaty, kratę, paski.
Ponad to narzuty klasyfikujemy na następujące:

Narzuty na łóżko - są to przykrycia, które kładziemy na łóżko sypialniane. Przykrywamy nią pościel aby, nie kurzyła się w ciągu dnia. Przykryte piękną narzutą łóżko również zyskuje elegancji a sypialnia staje się uporządkowana. Ogromny wybór narzut pozwoli dopasować i do pościeli i do panującego wyglądu sypialni. Materiały z którego są wykonane pozwalają na częste pranie, nie zmieniają swego kształtu i koloru nawet po długich latach używania. Często w skład narzuty wchodzą poduszki.
Narzuta może być również prezentem z okazji rożnego rodzaju uroczystości, zwłaszcza ślubu czy rocznicy.

Narzuty na łóżko dziecięce zazwyczaj są kolorowe, z postaciami z bajek czy elementami dziecięcymi. Również służą do ochrony łóżka. Dzieci często lubią w ciągu dnia bawić się na łóżku. Narzuta na łóżko dziecięce wówczas jest niezbędna. Łóżeczko pościelone narzutką jest estetyczne, pokoik schludny i pełen harmonii.

Narzuty na kanapy to okrycie przeznaczone na kanapę. Bardzo trudno jest uchronić tapicerkę przed zabrudzeniem zwłaszcza, gdy ma się małe dzieci lub zwierzęta. Dzięki narzucie na kanapę nie straszne nam rozlania, rozsypiania i inne możliwe zanieczyszczenia. Narzutę na kanapę, tak jak i wszystkie inne można prać i czyścić. Tym sposobem zwiększamy czystość w naszym domu.

Narzuty na fotele, podobnie jak na kanapy stosuje się w celu uniknięcia zabrudzenia trudnej do prania tapicerki. Te narzuty mogą stanowić komplet do narzut na kanapy. Całość może być elementem wystroju wnętrza. Salon z meblami przykrytymi takimi narzutami zyska na schludności i elegancji. Dbanie o porządek i czystość stanie się łatwiejsze

Dobrana narzuta staje się dwu funkcyjna

Pierwszorzędną funkcją narzuty jest zabezpieczenie pościeli lub tapicerki przed zakurzeniem i ubrudzeniem.  Jednakże z narzuty można uczynić dodatkowy element wystroju wnętrza. W swej ofercie w sklepie twoje-tekstylia.pl posiadamy ogromny wybór narzut, bawełnianych i satynowych, nowoczesnych i tradycyjnych.
Podobnie ma się z wielkością. Posiadamy narzuty na małe łóżeczka dziecięce i duże łoża małżeńskie.
Narzuty do salonu również można wkomponować w wystrój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Sprzedajemy towar tylko renomowanych firm

Ten sklep wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.Zamknij