Twoje-tekstylia - ręczniki, kołdry, pościel, poduszki


Poduszki
Poduszki

W otaczającej nas ciągłej rutynie nie zdajemy sobie sprawy czym jest dla nas poduszka. Taka mała, najczęściej kwadratowa rzecz. Po prostu gdzieś jest. Gdzieś obok, w zasięgu ręki, wzroku. Nie zwracamy na nią uwagi, zwłaszcza w ciągu dnia. Gdy przychodzi noc szukamy ją, przytulamy się do niej, opieramy o nią głowę i czujemy relaks, poddajemy się błogiemu odpoczynkowi.

Poduszka jako nasz przyjaciel

Rzadko poduszkę porównujemy do naszego przyjaciele, do kogoś bliskiego ale czy ona nim nie jest ? Do kogo tulimy się w samotności ? Na kim spoczywa głowa po trudzie dnia ? To właśnie poduszka ! Nie ważne czy to poduszka antyalergiczna, antystresowa, z pierza czy puchu. Każda wygodna, miękka i oddana, tylko nasza, moja. Poduszka kojarzy nam się z odpoczynkiem, relaksem, myśląc o niej mamy pozytywne skojarzenia. Możemy ją dopasować do iście naszych wymogów i preferencji bo poduszki są w rożnych rozmiarach. Duże 70x60, mniejsze 50x40 i tak zwane jaśki 40x40. Podobnie poduszki można dobrać z ulubionym i preferowanym wkładem. Nie każdy może spać na pierzu ze względów alergicznych. Dla takich osób idealna będzie nie poduszka z pierza a poduszka antyalergiczna. Wiele z nas prowadzi intensywny tryb życia, jest w ciągłym biegu, pośpiechu i co za tym idzie stresie. Dla takich osób idealną będzie poduszka antystresowa, która w swym wypełnieniu zawiera włókna węglowe, które powodują,że nagromadzony stres zostaje rozładowany. Poduszki te można prać, odświeżać. Przez długie lata zachowują swój kształt i właściwości.

Poduszki ozdobne w naszej ofercie

Oprócz poduszek służących do spania w naszej ofercie posiadamy również poduszki ozdobne. Takie poduszki położyć można na kanapę czy fotel. Są to poduszki z mikrofibry, polarowe, lub z ciekawą i modną aplikacją. Na poduszkach ozdobnych często pokładają się dzieci do popołudniowej drzemki. Duży wybór wzorów, kolorów, materiałów pozwoli dopasować poduszkę ozdobną do wystroju wnętrza i wówczas będzie pełniła rolę zdobniczką. Od zawsze poduszki pełniły ważna rolę, nie było kanapy czy kozetki bez poduszki. W krajach starożytnych poduszki również były nieodzownych elementem zdobniczym i użytecznym. Na każdej leżance, siedzisku a nawet na podłodze leżały poduszki, w śród których odpoczywali domownicy i goście.

Jaką poduszkę wybrać ?

Jeżeli zastanawiamy się nad zakupem poduszki to trzeba zwrócić uwagę do czego ona ma nam służyć. Bo poduszka poduszce nie równa. Wybierając poduszkę do spania trzeba zwrócić uwagę jakiej wielkości ma ona być i z jakim wsadem. Pamiętać należy, że to od niej uzależniony jest nasz sen i wypoczynek. Jeżeli natomiast w planach mamy zakup poduszki ozdobnej to zwrócić uwagę trzeba, która z dostępnych w sklepie twoje-tekstylia.pl będzie pasowała do aranżacji naszego wnętrza, która będzie nam się podobać oraz spełniać swoje zadanie. Wówczas poduszka stanie się nieodzownym elementem naszego życia, niezależnie czy będziemy spać, oglądać tv czy podróżować. Poduszka to nasz przyjaciel

Sprzedajemy towar tylko renomowanych firm

Ten sklep wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.Zamknij